Мережа магазинів сумок та аксесуарів “Bagston” заснована в 2019 році. Беручи початок лише з інтернет магазину та розвиваючись разом з Вами, ми суттєво розширили наші можливості та асортимент. Зараз компанія є офіційним дистриб’ютором відомих у всьому світі виробників сумок, валіз, парасольок та різноманітних дрібних аксесуарів для подорожей від світових брендів, таких як: CAT (CATERPILLAR), Carlton, National Geographic, Saxoline. З самого початку нашим девізом є «З нами завжди по дорозі». За цей тривалий час ми тільки посилили концепцію цього підходу. На разі, це не тільки фактичне значення тих речей, які ми Вам пропонуємо, а ще й духовний підхід.
Ми надаємо нашим клієнтам особливий сервіс який включає професійну та якісну консультацію, зручне оформлення замовлення,  доставку товару та післякупівельну підтримку. Детальніше про сервіси дивіться в розділах: оплата і доставка, сервіс та гарантія, роздрібні магазини.

З приводу запитань та побажань звертайтесь за телефоном 044 390 2128 або на електронну скриньку info@bagston.com.ua . Будемо щиро раді Вам допомогти.

Контактна інформація:
Офіс: Вул. Куренівська 18
044 390 2128
info@bagston.com.ua

Мережа магазинів сумок та аксесуарів "Bagston" - З нами завжди по дорозі!